Przystań Trzy Jeziora

Czyli jak to się zaczęło?

Witamy w naszych zielonych progach! Z Kopanicą jesteśmy związani już od 28 lat. Zaczęło się od jednej działki i jednego domku, weekendowych przyjazdów na wieś. Tu odnaleźliśmy spokój, tu nasze dzieci uczyły się pływać, tu- zaraz po ostatnim szkolnym dzwonku- emigrowaliśmy z miasta na wakacje. Szukając swojego miejsca na ziemi zjechaliśmy połowę Suwalszczyzny. Po tym jak postawiliśmy stopy w Kopanicy postanowiliśmy tu zostawić serce. Zadecydowały o tym przede wszystkim spokój wiejskiego życia, cisza, otoczenie, położenie wśród lasów i nieopodal jeziora. Może to powietrze albo coś kojącego w naturze i śpiewie ptaków- nie wiemy, ale od pierwszych kroków postawionych na działce zawsze mamy w głowie, że ‚tu chce się zostać’…

Nigdzie nie wypoczywaliśmy lepiej niż w Kopanicy. Finalnie postanowiliśmy podzielić się więc tym, co jest dla nas bezcenne. W rezultacie, w 2018 roku powstała Przystań Trzy Jeziora, czyli dwa domy (rustykalny i prowansalski) oraz domek gospodarczy (z kuchnią letnią, wędzarnia i fajerką). 

Przystań to nasze życie, codzienność i niecodzienność, wypoczynek i praca… A tak najprościej: to miejsce, w którym śpi się najlepiej! Nie jesteśmy samolubni, takim rajem trzeba się dzielić! 

Przy okazji przyświeca nam cel udowodnienia wszystkim, że nie trzeba daleko szukać miejsca do wypoczynku. Wystarczy przekroczyć magiczną granicę miasta. Mamy w Polsce przepiękne, nieodkryte miejsca, które wspaniale koją zmysły, uwrażliwiają i dają wytchnienie od codzienności. 

Co dla Was przygotowaliśmy?

Czeka Was pobyt w sielskiej przystani, która otoczona jest polskimi kwiatami, ukryta pośród słoneczników i zalana słońcem o każdej porze roku. Tu po prostu chce się przebywać. Tu chce się zostać.

Dwa domki są niepowtarzalne- także względem siebie. Jeden jest romantyczny i eteryczny, pełno w nim kwiatów i bieli – to domek prowansalski. Drugi bardziej poważny i elegancki, wyróżnia się ciemnymi, masywnymi meblami oraz dywanami rodem z leśniczówki – domek rustykalny. Każdy ma swój charakter i swoich zwolenników. Jesteśmy ciekawi, który skradnie Wasze serce!

 

Ewa i Waldek